Haber

Demet Özdemir boşandı mı? Demet Özdemir ile Oğuzhan Koç boşandı mı?

Oğuzhan Koç ve Demet Özdemir, 28 Ağustos 2022’de evlendiler ve 8. aylarında ortak açıklama yaparak boşanma kararı aldıklarını açıkladılar. Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç bugün tek celsede boşandı. Duruşmanın ardından Koç, “Gerekli açıklamaları yaptık, birbirimizden herhangi bir talepte bulunmadık” derken Özdemir, “Böyle gürültüye gerek yok” diyerek uzaklaştı. Demet Özdemir boşandı mı? Demet Özdemir ile Oğuzhan Koç boşandı mı?

DEMET ÖZDEMİR AYRILDI MI?

Demet Özdemir ile Oğuzhan Koç’un evliliği 1 yılı geçmediği için dava çekişmeli boşanma davası olarak görüldü. Duruşmaya Oğuzhan Koç ve Demet Özdemir katılırken, avukatları hazır bulundu. Duruşmada Zeynep Bastık’ın eski eşi Tolga Akis tanık olarak dinlendi. Yaklaşık yarım saat süren duruşmanın ardından kararını açıklayan mahkeme, Koç ve Özdemir’in boşanmasına karar verdi.

KOÇ: BİRBİRİMİZDEN HİÇBİR ŞEY İSTEMEDİK

Duruşmanın ardından gazetecilerin sorularını yanıtlayan Oğuzhan Koç, anlaşmalı olarak boşandıklarını söyledi. Hızlı adımlarla yürürken soruları yanıtlayan Koç, “Arkadaşlar gerekli açıklamaları yaptık. Gerekenleri biliyorsunuz. Hepinize teşekkür ederim.” İddiaya göre mal paylaşımı yükü altına giren ünlü müzisyen, “Zaten birbirimizden bir şey talep etmedik” ifadelerini kullandı.

ÖZDEMİR: BU KADAR GÜRÜLTÜYE GEREK YOK

Oğuzhan Koç’tan 5 dakika sonra çıkan ve gerginliğine dikkat çeken Demet Özdemir, “Arkadaşlar sağ olsun, açıklama yapmayacağım. Bu kadar gürültüye gerek yok” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu